Uncategorized

Juul Pod – Juul Yeniden Doldurulabilir Kartuş

Juul pod cihazlar için özel olarak geliştirilmiş W01 1.8oHm doldurulabilir, juul pod kullanıcıları için daha ekonomik ve daha uzun ömürlü kullanım imkanı sunan juul yedek kartuşları owl vape güvencesi ile satın alın.

Juul pod, favori dolumunuz (salt likit) için bir hazne görevi görür, bu durumda aynı zamanda ısıtma başlığının kendisi için bir ağızlık ve taşıyıcı görevi görür. Juul likit doldurma çok kolaydır ve içine en sevdiğiniz dolguyu rahatça ekleyebileceğiniz ağızlık ve silikon kapak çıkarılarak yapılır . Kartuşun kapsüle takılması çok basittir ve basitçe e-sigaranın gövdesine takılarak yapılır.

Juul kartuşun şeffaflığı sayesinde e-likit seviyenin durumu kolayca görülebilir, böylece o anda nasıl olduğunuzu ve günübirlik geziye çıkıp çıkamayacağınızı bilirsiniz. Bu bir JUUL Labs ürünü değildir, ancak JUUL Labs ürünleriyle tamamen uyumludur. Juul serisi, Ovns, vb. Pod modlar için yedek tasarlanmış juul uyumlu pod kartuşlardır.

Juul doldurulabilir kartuşlar, orijinalleri gibi tık sesiyle yerine oturur, ancak kutu şeklindeki JUUL kapsüllerinin aksine daha yuvarlak bir ağızlığa sahiptirler ve dudaklarda daha iyi içim hissettirirler. . Bölmeyi çok fazla sıkmadığınızda veya tüm gün sürekli olarak cihaza girip çıkarmadığınız sürece, gerçekten sızıntı yapmazlar. JUUL’unuz için bir sürü yeni tat denemeye çalışıyorsanız mutlaka satın almalısınız.

Juul Pod Özellikleri:

  • Juul Pod Serisinin dolum yapılabilir boş kartuşudur.
  • Pamuk coil teknoloji ile yüksek buhar performansı ve daha uzun kullanım süresi sağlamaktadır.
  • Juul Pod ile %100 uyumludur.
  • 1.8 ohm direnci vardır.
  • Her kartuş 0.7 ml dolum haznesine sahiptir.

Juul yeniden doldurulabilir kartuşlar, orijinal Juul cihazı, Eon Smoke Cihazları ve Ovns JC01 ile uyumludur. Artık şık ve kompakt Juul Pod uyumlu cihazınızı kullanmaya devam ederken en sevdiğiniz salt likitleri deneyebilirsiniz.
Juul yedek pod kartuşu, yeniden doldurulabilir ve bu durumda ayrı olan favori dolumunuz (e-sıvı) için bir kap görevi görür. Toplam hacmi 0,7 ml olan W01 model pod kartuşu, toplam 1,8oHm dirençli önceden monte edilmiş bir ısıtma bobini ile donatılmıştır.


Juul Uyumlu pod, alternatif JUUL kapsüllerinden biridir . JUUL’un orijinal kapsüllerinden daha uzun ömürlüler, ayrıca tekrar dolum yaparak çok daha ekonomik bütçe dostu juul uyumlu pod kartuşlardır.

Juul Pod’lar da bulunan organik emici pamuğu her e-likit dolumu öncesi kurulamanızı tavsiye ediyoruz. Ağıza e-likit atma vb sorunlar da yukarıda ki görselde gördüğünüz pamuk sayesinde emilen e-likit top-capte birikir. Aşağıda ki görsel de olduğu gibi kulak çubuğu ile temizlemeniz daha rahat olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir